Consulting Company Novasoft, a.s.

Pomáháme těm, kteří to potřebují

Dne 3. 4. 2014 jsme předali licenci SW NovaVoice studentce Soukromé vyšší odborné školy filmové v Písku, která v důsledku vrozené genetické vadě může pohybovat pouze hlavou. Díky licenci SW NovaVoice, kterou jsme nyní zapůjčili do konce akademického roku, může tato studentka jednodušeji zvládat své školní povinnosti. Kdyby jste věděli o dalších studentech, kteří by uvítali pomoc našeho programu, neváhejte nás kontatkovat.

 

XXXIX. Český radiologický kongres

Ve dnech 8. - 10. 10. 2014 jsme se účastnili 39. Českého radiologického kongresu pořádaného Českou radiologickou společností České lékařské společnosti J. E. Purkyně. V rámci kongresu jsme měli vytvořeno zázemí, ve kterém jsme prezentovali novinky v oblasti rozpoznávání řeči v SW NovaVoice. Dalším klíčovým okamžikem bylo živé vystoupení s ukázkou diktátu přímo v hlavním programu konference. Více informací o kongresu neleznte zde.

        

 

Karlovarské právnické dny

Ve dnech 12.-14.6.2014 se naši zástupci zúčastnili již XXII. konference s názvem Karlovarské právnické dny v hotelu Thermal. Zde jsme měli možnost prezentovat nejen firmu Novasoft, ale hlavně náš produkt Novavoice pro převod mluveného slova do textu. Všem pořadatelům děkujeme za pozvání a doufáme v naší další spolupráci. Více informací zde

Ve prospěch postižených

Consulting Company Novasoft byla jedním z partnerů Benefiční módní přehlídky, která se konala 24.5.2014 na náměstí v Dolních Břežanech. Přehlídku pořádala obecně prospešná spolecnost Maturus, jejímž zakladatelem je Nadace Jedlickova ústavu. Více zde nebo i zde

Nová verze NovaVoice

Od října loňského roku, kdy proběhla aktualizace softwaru NovaVoice na novou verzi 6.1.2, jsme nespali a připravili jsme pro vás aktualizaci výrazně novou.

Nyní uvádíme na trh verzi 7.0.2, která se od předchozích liší navenek novou grafikou, a to nejen jí. Uživatelsky příjemné prostředí je dávno samozřejmostí. V čem tedy zásadní inovace spočívá? Především v tom, co není na povrchu vidět, ale pro aplikaci NovaVoice je zásadní - samotný režim rozpoznávání. Ten byl značně přepracován a doplněn.

Využíváme totiž nejnovější výsledky výzkumného projektu MegaWord.cz. Co se technických parametrů týká, MegaWord byl vyvinut jako nesmírně silný nástroj, který dokáže pracovat s vylepšeným multi-parametrovým akustickým modelem, má přepracovanou architekturu client-server a počítá mimo jiné s paralelními jazykovými slovníky.

MegaWord jako jádro aplikace NovaVoice dokáže pracovat v reálném čase se slovníkem, který může významně převyšovat milion slov. Především se tím výrazně zvýšila rozpoznávací schopnost aplikace NovaVoice. Pro novou generaci aplikace (nyní již sedmou) jsme připravili i novou sadu jazykových kompletů. Nová řada je vzájemně kompatibilní s generací šestou a opačně. Nové komplety mají také přepracovaná rozpoznávací jádra.

Pro ty, kteří již měli možnost s novou verzí pracovat, je příjemným překvapením jak rychlost rozpoznávání, tak jeho přesnost. Doufáme, že Vás potěší jak vyšší výkon NovaVoice, tak i mnoho dalších drobných vylepšení.

Protože velmi pozorně nasloucháme všem připomínkám našich uživatelů, pracujeme souběžně na mnoha dalších inovacích, které dělají z této aplikace to, čím se již teď lišíme:
NovaVoice je profesionální software pro rozpoznávání řeči.
 

Tiskové prohlášení k reportáži České televize

Rádi bychom reagovali na reportáž České televize odvysílanou 2.2.2014 v hlavní zpravodajské relaci Události.

Text prohlášení najdete zde, reportáž pak na následujícím odkazu.

Považujeme za nutné ujistit všechny naše zákazníky a partnery, že s nekvalitním SW na přepis hlasu do textu používaným na Ministerstvu spravedlnosti nemáme nic společného.

 

Připojte se k nám na Facebooku

Klikněte na a připojtese již teď!

Podělte se o NovaVoice s přáteli, napište nám o svých zkušenostech, pište o tom, co Vám v NovaVoice chybí.

Ke stažení: