PRÁVO VE VEŘEJNÉ SPRÁVĚ - PRAHA

Dne 27. 11. 2018 jsme se účastnili odborné konference PRÁVO VE VEŘEJNÉ SPRÁVĚ, která navazuje na odborný kongres PRÁVNÍ PROSTOR. Setkání se konalo v prostorách Paspova sálu v Praze. Děkujeme všem za účast a těšíme se na další podobné setkání.

 

 

 

Váš tým NovaVoice

25. SJEZD ČESKÝCH A SLOVENSKÝCH PATOLOGŮ

Ve dnech 15. až 16. 11. 2018 probíhal 25. SJEZD ČESKÝCH A SLOVENSKÝCH PATOLOGŮ a 23. SJEZD ČESKÉ SPOLEČNOSTI HISTOLOGICKÝCH LABORANTŮ v hotelu Galant, Mikulov. Děkujeme všem účastníkům a především našim klientům, kteří se u nás zastavili. těšíme se na Vás na dalším podobném setkání.

 

Váš tým NovaVoice

PRÁVO VE VEŘEJNÉ SPRÁVĚ - BRNO

Dne 13. 11. 2018 jsme se účastnili odborné konference PRÁVO VE VEŘEJNÉ SPRÁVĚ, která navazuje na odborný kongres PRÁVNÍ PROSTOR. Setkání se konalo v prostorách Orea Hotel Voronež v Brně. Děkujeme všem za účast a těšíme se na další podobné setkání.

 

 

Váš tým NovaVoice

XLI. český radiologický kongres

Naše společnost se účastnila ve dnech 17. - 19. 10. 2018 XLI. českého radiologického kongresu, který se konal v Clarion Congress Hotelu v Olomouci.  Jsme velmi rádi, že jsme viděli naše klienty, kteří jsou s našim systémem spokojeni a těšíme se na ně na dalších podobných akcích. S novými zákazníky, kteří o SW NovaVoice projevili zájem se těšíme na osobní setkání a doufáme, že jim systém přinese úsporu času a zpříjemní jim jejich práci.

 

Váš tým NovaVoice